Zamknij

Pijany zakończył swoją jazdę na miejskiej ławce.

06:51, 30.11.2017 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Prawie 4 promile alkoholu miał w organizmie 23-latek, który kierował samochód po pijanemu w miejscowości Łasin. Mężczyzna podczas jazdy uszkodził dwa samochody i zatrzymał się dopiero na miejskiej ławce, gdzie został ujęty przez przechodniów i przekazany w ręce policjantów.

Do zdarzenia doszło wczoraj (28.11.2017) ok. godz. 17: 25 w miejscowości Łasin. 23-letni mieszkaniec powiatu grudziądzkiego kierując samochodem osobowym wjechał na chodnik i uderzył w ławkę uszkadzając ją. Podbiegli do niego przechodnie, którzy od razu powiadomili policję, mając podejrzenia, że mężczyzna może być pod wpływem alkoholu.

Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili przypuszczenia świadków zdarzenia. Badanie wykazało, że 23-latek ma prawie 4 promile alkoholu w organizmie. Mundurowi ustalili również, że przed wjazdem na rynek, kierujący spowodował dwie kolizje drogowe z pojazdami zaparkowanymi na pobliskiej ulicy. Samochód mężczyzny został odholowany na policyjny parking. 23-latek stanie również przed sądem. Za popełnione czyny grozi mu wysoka grzywna i do dwóch lat więzienia. KMP Grudziądz.

(J.R)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone | 2018