Zamknij
REKLAMA

Rozpoczęto prace związane z budową bloku przy ulicy Lotniczej 15

15:44, 13.02.2018 | S.S
REKLAMA
Skomentuj

W wyniku postępowania przetargowego na: Budowę budynku mieszkalnego, wielorodzinnego nr 15 z przynależną infrastrukturą techniczną przy ul. Lotniczej w Grudziądzu, dnia 27.12.2018 r. MPGN Spółka z o.o. podpisała umowę z wykonawcą. Powyższe zadanie będzie realizowane przez przedsiębiorstwo budowlane Solgrud Spółka z o.o.  

Firma rozpoczęła już pierwsze prace na początku bieżącego roku m.in. wytyczono plac budowy, ogrodzono oraz przygotowano zaplecze socjalne. Aktualnie trwają czynności związane z wyrównywaniem i uporządkowaniem terenu, wykonywane są także wykopy pod fundamenty pierwszego segmentu budynku mieszkalnego.

Przedmiotowy budynek  mieszkalny 2 - kondygnacyjny, 4 –segmentowy  o  pow. użytkowej 1 141,62 m2 składać się będzie z 31 mieszkań, w tym 2 lokale mieszkalne dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo z większego lokalu mieszkalnego o łącznej powierzchni 100 m2 powstanie Rodzinny Dom Dziecka.

Układ mieszkań zaprojektowany został w technologii tradycyjnej, wyposażony w instalację wodno-kanalizacyjną, instalację c.o. i c. w. u., instalację elektryczną, oświetleniową i teletechniczną (tj. telefoniczną, telewizji kablowej, komputerową).

[ZT]70336[/ZT]

 

(S.S)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone