Tadeusz Zwiefka z wizytą w naszym mieście

17:33, 13.02.2018 | ŁP
REKLAMA
Skomentuj

Grudziądz odwiedził Poseł do Parlamentu Europejskiego, Tadeusz Zwiefka. Podczas wizyty w naszym mieście nie brakowało spotkań z z Grudziądzką Radę Seniorów oraz Młodzieżową Radą Miasta. Eurodeputowany obejrzał również dwie grudziądzkie firmy: SITS i Mr Garden. 

Dobrą frekwencją, pomimo okresu ferii zimowych, cieszyło się spotkanie z przedstawicielami młodzieżowej rady oraz uczniami grudziądzkich szkół. 

- Cieszymy się, że możemy doświadczenie polityki ze sceny europejskiej przenieść tutaj do naszego miasta - mówi Kacper Bolewski, przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta. - Przyszły te osoby, które interesują się losami Grudziądza. -

 Spotkanie z młodzieżą podzielone zostało na dwie części. W pierwszej o pracy w parlamencie europejskim opowiedział sam poseł. W drugiej był czas na pytania. 

- Tylko wspólnym dialogiem możemy wypracować sobie odpowiedni poziom rozmawiania z młodymi ludźmi - twierdzi Tadeusz Zwiefka, poseł do Parlamentu Europejskiego. 

Dla Tadeusza Zwiefki nasze miasto kolejnym przystankiem podczas spotkań z mieszkańcami  regionu. Zaraz po wizycie w Grudziądzu wybierał się na kolejne zebranie. Tym razem do Łasina. 

- Dzięki takim wizytom możemy lepiej poznać z jakimi problemami borykają się mieszkańcy naszego regionu - dodaje europarlamentarzysta. 

Warto dodać, że Tadeusz Zwiefka Posłem do Parlamentu Europejskiego po raz pierwszy został wybrany w 2004 r. Reelekcję w roku 2009 zapewnił mu dziesiąty wynik wyborczy w kraju. W roku 2014 rozpoczął trzecią kadencję w Parlamencie Europejskim. Jest członkiem Komisji Prawnej. Pracuje również w delegacji do Wspólnego Zgromadzenia Parlamentarnego państw Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Unii Europejskiej.

(ŁP)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone | 2018