Zamknij
REKLAMA

Nowe znaki drogowe w Grudziądzu

01:04, 13.05.2018 | S.S
REKLAMA
Skomentuj

Na polskich drogach pojawiły się nowe znaki. Kierowcy, widząc je po raz pierwszy zastanawiają się, co oznaczają i czy mają zastosowanie w ich przypadku. Żółte znaki z liczbami, na których znajduje się grafika czołgu i wozu pancernego pojawiła się także w Grudziądzu. Nowe oznakowanie znajdziemy przy wjeździe na grudziądzki most. 

Na żółte znaki drogowe kierowcy mogli natknąć się już na początku maja. Nowe oznakowanie wprowadzone zostało w związku z międzynarodowym ćwiczeniem wojskowym. W ten sposób oznakowane zostały wybrane obiekty mostowe w ciągu dróg krajowych. Z informacji umieszczonej na znaku dowiemy się w jaki sposób można przejechać przez obiekt mostowy oraz jaka jest maksymalna klasa  obciążeniowa pojazdu. Kierowcy mogą być jednak spokojni ponieważ nowe oznakowanie dotyczy wyłącznie pojazdów wojskowych.

Znaki na terenie całej Polski stać będą do 17 czerwca bieżącego roku.

 

 

 

(S.S)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone