Zamknij

Kiedy będzie remont ul. Jackowskiego w Grudziądzu?

13:07, 14.05.2018 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

W najbliższym czasie nie będzie remontu ul. Jackowskiego w Grudziądzu, ponieważ przetarg na przebudowę tej ulicy został unieważniony. Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich żadna firma nie złożyła oferty i w związku z tym planuje w najbliższym czasie po raz kolejny ogłosić postępowanie.

Przypomnijmy, inwestycja dotyczy remontu drogi na odcinku od ul. Śniadeckich do ul. Chełmińskiej z wyłączeniem skrzyżowania z ul. Korczaka. Przedsięwzięcie polegać będzie na przebudowie jezdni, chodnika, zjazdów indywidualnych oraz budowie kanalizacji deszczowej i oświetlenia. Zadanie podzielono na 2 części: od ul. Śniadeckich do ul. Korczaka oraz od ul. Korczaka do ul. Chełmińskiej.

(J.R)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone