Zamknij
REKLAMA

Podsumowanie Szaradziarskich Mistrzostw Grudziądza

07:53, 15.05.2018 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Po raz dziewiąty odbyły się Szaradziarskie Mistrzostwa Grudziądza. W turnieju głównym wzięło udział 62 zawodników z całego kraju.

Zestaw łamigłówek, począwszy od znanych odmian krzyżówek, wirówek, szyfrogramów, a na pantropach i tematycznych kończąc, ułożyli członkowie Toruńskiego Klubu Szaradzistów „Sfinks”: Stanisław Bruszkowski, Marian Chylewski, Dariusz Cugier i Dariusz Staszkiewicz.

Najlepiej poradził sobie z nimi Dawid Kupiec z Warszawy zdobywając puchar Prezydenta Grudziądza z wynikiem 113 pkt (na 118 możliwych). Drugie miejsce i puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej zdobył Paweł Kustroń z Krakowa (99 pkt), a trzecie miejsce i puchar Dyrektora Ogniska Pracy Pozaszkolnej Maciej Gąska z Poniatowej (93 pkt).

Puchar firmy KRD dla najlepszego grudziądzanina trafił w ręce Tomasza Cerka (18. miejsce, 52 punkty). (UM)

(J.R)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (1)

ASAS

0 0

Za moich czasów wygrywało się maksymalną ilością punktów. :) 08:33, 15.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone