Zamknij

Policjanci rywalizują o tytuł „Dzielnicowego roku”

16:21, 15.05.2018 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Ponad 20 policjantów wzięło udział w grudziądzkich eliminacjach do XI Ogólnopolskich Zawodów „Dzielnicowy roku”. Mundurowi mieli do rozwiązania test wiedzy zawodowej składający się z 40 pytań. Policjanci z największą liczbą punktów będą reprezentować Komendę Miejską Policji w Grudziądzu w eliminacjach wojewódzkich.

W miniony piątek (11.05.2018) na grudziądzkiej sali odpraw odbyły się eliminacje do XI Ogólnopolskich Zawodów „Dzielnicowy roku”. Wzięli w nich udział dzielnicowi z rewirów i posterunków podległych Komendzie Miejskiej Policji w Grudziądzu. Policjanci mieli do rozwiązani test wiedzy zawodowej składający się z 40 pytań. Do wspólnej rywalizacji stanęło ponad 20 dzielnicowych. Ci z największą liczbą punktów reprezentować będą naszą jednostkę w eliminacjach wojewódzkich.

Policja jako instytucja nowoczesna, przykłada znacznej wagi nie tylko do zapewnienia optymalnego wyposażenia do służby, ale przede wszystkim do właściwego przygotowania do pełnienia służby. Ogólnopolskie zawody umiejętności i wiedzy zawodowej są istotnym elementem doskonalenia zawodowego. Dzielnicowi muszą wykazać się nie tylko wiedzą, ale również umiejętnościami praktycznymi. Wyniki osiągnięte w trakcie eliminacji rzutują na ocenę i ścieżkę rozwoju zawodowego dzielnicowych. Corocznie eliminacje do zawodów musi przejść każdy dzielnicowy.

O randze przedsięwzięcia świadczy fakt, iż jest ono obejmowane honorowym patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. (policja.pl)

(J.R)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (1)

MmmMmm

0 0

MAREK TUBACKI NAJLEPSZYM JEST DZIELNICOWYM 10:43, 16.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone