Zamknij
REKLAMA

Nowa atrakcja w Grudziądzu. Rejsy statkiem po Wiśle

11:55, 16.05.2018 | ŁP
REKLAMA
Skomentuj

Dla mieszkańców Grudziądza oraz turystów przygotowano nową atrakcję turystyczną. To rejsy statkiem "Basia" po Wiśle. Pierwsze wycieczki zaplanowano już dzisiaj. 

Statek do naszego miasta przywędrował z Płocka. Jak się okazuje - jego kapitan w naszym mieście bywał już nie raz.

- Wiele razy przepływałem przez Grudziądz. Widząc powstającą tutaj marinę byłem przekonany, że to miasto powinno mieć swój statek wycieczkowy - twierdzi kpt. Mariusz Pielaciński z Żeglugi Płockiej. 

Z budżetu miasta na realizację zadania, od maja do końca września, przeznaczona zostanie łącznie kwota 50 tys. zł. Bilety kosztować będą: dorośli 15 zł, dzieci 10 zł. 

- Nie było łatwo znaleźć odpowiedniej firmy, która zainteresuje się naszą ofertą. Było kilka zgłoszeń, ale ostatecznie przystaliśmy na ogłoszenie z Płocka - mówi Marek Sikora, wiceprezydent Grudziądza. 

Rejsy zaczynają się od dzisiaj. Wykonywane będą w wyznaczone dni. Ponadto istnieje możliwość indywidualnego wynajęcia statku. 

- Jeśli ktoś chce, może sobie tutaj nawet zorganizować wieczór kawalerski, czy też panieński. Jesteśmy przygotowani również na wycieczki nocne. Wszystko zależy od kwestii wcześniejszego ustalenia - dodaje kapitan. 

A tych można dokonać pod numerem telefonu 797 321 887. Rejsy potrwają do września. 

(ŁP)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

grudziądzaningrudziądzanin

1 0

Sikora kiełbasa wyborcza dwa lata nie było kasy ,a teraz się znalazła uważacie wyborców za głupców won z miasta lenie i nieudacznicy 20:16, 16.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone