Zamknij

Paweł Napolski - PO nie prowadzi kampanii wyborczej w Grudziądzu

12:34, 21.07.2018 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Sekretarz Koła Platformy Obywatelskiej w Grudziądza Paweł Napolski zdecydowanie odcina się od naszych sugestii w artykule, że jakoby PO prowadzi pewne działania w ramach przygotowań do kampanii wyborczej w Grudziądzu.

Dostaliśmy w tej sprawie pismo

…Platforma Obywatelska nie prowadzi kampanii wyborczej, a jej grudziądzkie struktury w żadnym zakresie nie współpracują z jakąkolwiek agencją reklamową. W związku z tym twierdzenie lub sugerowanie jakiejkolwiek współpracy z bliżej nieokreśloną agencją oraz przypisywanie podejmowanych przez tę agencję działań Platformie Obywatelskiej nie znajduje odzwierciedlenia w rzeczywistości. – pisze do redakcji Paweł Napolski.

Może nie byliśmy precyzyjni w naszym artykule zarzucając Platformie Obywatelskiej w Grudziądzu prowadzenie kampanii wyborczej. Zestawiliśmy tylko zdobyte przez nas informacje, a są one precyzyjne i sprawdzone. Taka agencja została wynajęta i intensywnie działa w sieci, ale być może zleceniodawcy z Grudziądza nie należą do Platformy Obywatelskiej tylko starają się ją wspierać. 

[ZT]71475[/ZT]

 

(J.R)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone