MKS przegrywa we własnej hali z Nielbą Wągrowiec

17:28, 05.05.2018 ŁP Aktualizacja: 22:05, 05.05.2018
Skomentuj
reo

Szczypiorniści MKS-u Grudziądz po przeciętnym spotkaniu przegrywają przed własną publicznością z Nielbą Wągrowiec 25:37. Zespół z naszego miasta po tej porażce nadal zajmuje ostatnie miejsce w tabeli ligowej.

Goście w spotkaniu prowadzili niemal od samego początku. W pierwszej połowie nie brakowało jednak dobrych fragmentów ze strony zawodników z Grudziądza. MKS zbliżył się do rywali i nie wiele zabrakło, by ich ostatecznie dogonił. Nieskuteczne akcje pod bramką bramkarza Nielby i niepewna gra w defensywie spowodowała, że to ekipa z Wągrowca na przerwę schodziła prowadząc 17:12.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ znaczącej odmianie. Przyjezdni z minuty na minutę powiększali swoją przewagę, wykorzystując słabszą formę MKS - szczególnie w poczynaniach ofensywnych.

Ostatecznie po końcowej syrenie ze zwycięstwa mogli cieszyć się zawodnicy Nielby 37:25.