Zamknij

1
14:42, 29.09.2018
Zakończyły się Międzynarodowe Biegi im. Bronisława Malinowskiego. Pierwsze miejsce zdobył Głogowski Adam z Lęborka z czasem 31:48.
09:22, 17.09.2018
Wspaniałe informacje napłynęły z bułgarskiego Płowdiw, gdzie odbyły się Mistrzostwa Świata w wioślarstwie. Marta Wieliczko zawodniczka Klubu Wioślarskiego „Wisła” Grudziądz wraz z koleżankami z reprezentacji Polski zdobyła złoty medal.
09:30, 08.09.2018
Trwają zapisy na Północą Ligę XC - XC5 Finał Grudziądz. Zawody MTB odbędą się 16 września o godz. 12.00 w Lasku Strzemięcin.
20:27, 06.09.2018
Jak czytamy na profilu Akademii Biegania ruszają zapisy na grudziądzki Bieg Niepodległości 2018. Ten bieg będzie szczególny, ponieważ przypada w setną rocznice odzyskania niepodległości.
2
16:08, 06.09.2018
W dniach od 2-8 września w Korei Południowej odbywają się Mistrzostwach Świata ARDF Korea - Schoko (radioorientacja sportowa), w których startuje reprezentacja z Polski. W skład reprezentacji wchodzi mieszkaniec Grudziądza Zbigniew Mądrzyński, który w kategorii SPRINT zdobył dla Polski brązowy medal. Zobaczcie kilka zdjęć jakie dostaliśmy z Korei.
1
10:32, 30.08.2018
W Mistrzostwach Europy, które odbyły się w Berlinie wzięły udział 2 zawodniczki Centrum Rehabilitacji im. ks. Biskupa Jana Chrapka: Klaudia Maliszewska oraz Natalia Jasińska. Grudziądzanki zdobyły dwa medale.
13:40, 29.08.2018
Zawodnicy Jeździeckiego Klubu Sportowego „Rywal” Grudziądz wystartowali w Mistrzostwach Województwa Kujawsko - Pomorskiego w skokach przez przeszkody, które odbyły się na terenie Klubu Jeździeckiego Młyńska Struga koło Torunia.
11:18, 23.08.2018
Zawodnicy Olimpii-Unii Grudziądz zmagania w nowym sezonie Lotto Superligi rozpoczną od spotkania przed własną publicznością. Rywalem drużyny z naszego miasta będzie FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów.
09:25, 20.08.2018
Zawodniczki Centrum Rehabilitacji im. ks. Biskupa Jana Chrapka w Grudziądzu - Klaudia Maliszewska oraz Natalia Jasińska wzięły udział w Światowych Igrzyskach CPISRA WORLD GAMES SANT CUGAT 2018.
08:10, 17.08.2018
Jeździecki Klub Sportowy „Rywal” im. Centrum Wyszkolenia Kawalerii na XXI Mistrzostwach Polski Amatorów w skokach przez przeszkody reprezentowało 2 zawodników.
07:48, 08.08.2018
W najbliższy piątek, tj. 10 sierpnia w godz. 16.00-20.00 na ulicach naszego miasta ścigać się będą kolarze. Wydarzenie pn. V Kryterium Uliczne o Nagrodę Grudziądza organizuje Autonomiczna Ludowa Kolarska Sekcja „Stal”.
08:55, 07.08.2018
Zawodnicy Autonomicznej Sekcji Tenisa Stołowego „Olimpia”-„Unia” Grudziądz zdobyli 4 medale na Mistrzostwach Europy Kadetów i Juniorów w Tenisie Stołowym. Zawody odbyły się w Cluj-Napoca w Rumunii.
09:59, 06.08.2018
Na Mistrzostwach Europy w wioślarstwie złoty medal wywalczyła czwórka podwójna kobiet w składzie z Martą Wieliczko - zawodniczką Klubu Wioślarskiego „Wisła” Grudziądz.
22:59, 29.07.2018
Młody biegacz grudziądzkiej Olimpii nie zwalnia tempa. Jakub Augustyniak został właśnie mistrzem Polski do lat 18 w biegu na 800 metrów. Do mety dobiegł ze świetnym rezultatem 1'52''65!
11:54, 25.07.2018
Wspaniałe wiadomości napłynęło do nas z rumuńskiego Cluj-Napoca. Reprezentant Olimpii-Unii Grudziądz, Maciej Kubik zdobył złoty medal Mistrzostw Europy Kadetów w singlu. W finałowym pojedynku pokonał Myshaala Sabhiego z Francji.