Grudziądzanie w Mistrzostwach Rejonu Łasin w wędkarstwie

19:26, 19.05.2018 J.R Aktualizacja: 21:29, 19.05.2018
Skomentuj

W dniu dzisiejszym tj. 19 maja 2018 roku na jeziorze Łasin Duży odbyły się drużynowe Mistrzostwa Rejonu Łasin w wędkarstwie spławikowym, oraz Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Łasin. Drużyna z Grudziądza w składzie: Sylwester Góras, Rafał Mielewczyk, Marek Angowski, Bartosz Lewandowski i Krzysztof Krzyżanowski zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej. Drugie miejsce zajęli gospodarze – Koło Miejskie Łasin a trzecie Koło Gminne Rogóźno. Łącznie grudziądzanie złowili ponad 8,5 kg ryb wyprzedzając drugi zespół o blisko 5 kilogramów. W zawodach uczestniczyło 5 kół wędkarskich Rejonu Łasin - ponad 30 zawodników. Na uwagę zasługuje fakt, iż w klasyfikacji o puchar Burmistrza zwyciężył kolega Marek Angowski.