Zamknij

Uczniowie z Grudziądza wystąpili na finale "Złotej Kielni"

17:07, 06.02.2018 | ŁP
REKLAMA
Skomentuj

Do historii przeszedł kolejny finał "Złotej Kielni". W tym roku do centralnych zmagań najlepszych uczniów z całego kraju dostała się czwórka przedstawicieli Zespołu Szkół Budowlanych i Plastycznych z naszego miasta. Jeden z nich, Radosław Katlewski zwyciężył w kategorii tynkarzy. 

- Nie spodziewałem się tego sukcesu. Nie nastawiałem się na tak dobry wynik - opowiada Radosław Katlewski, uczeń Zespołu Szkół Budowlanych i Plastycznych z Grudziądza.

O końcowym sukcesie młodego grudziądzanina zadecydowało zadanie końcowe. 

- Nie często miałem okazję je wykonywać. Na szczęście udało mi się wszystko dobrze rozplanować i wygrać - dodaje uczeń. 

To nie pierwszy taki sukces dla wspomnianej placówki z naszego miasta. Jej władze kolejne nagrody i wyróżnienia upatrują w odpowiednim przygotowaniu uczniów przez nauczycieli. 

- W takich turniejach trzeba mieć przepis na sukces. Uważam, że nasi nauczyciele go mają - twierdzi Krzysztof Maliszewski, dyrektor grudziądzkiej "Budowlanki". 

Poza Radosławem Katlewski w Poznaniu na finale centralnym rywalizowali również:

- Marcin Otolski - VI miejsce w kategorii "Wykonywanie robót malarsko - tapeciarskich" 

- Łukasz Borolewski - V miejsce w kategorii "Montaż systemów suchej zabudowy"

- Sebastian Piencek - VI miejsce  w kategorii "Montaż systemów suchej zabudowy"

(ŁP)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone