Zamknij

środa, 16.05, godz. 09:00-17:00

Hotel Rudnik, ul.Miła 2,Grudziądz

Bilety: 260.00 zł ? 490.00 zł

Już po raz piąty Grudziądzkie Stowarzyszenie Ratowników Medycznych ma zaszczyt zaprosić lekarzy, pielęgniarki, ratowników medycznych oraz studentów kierunków medycznych, pracowników służb współpracujących z systemem Państwowe Ratownictwo Medyczne i wszystkich zainteresowanych na V Międzynarodowe Sympozjum Ratownictwa Medycznego pt.: „Nowe wyzwania dla rozwoju ratownictwa medycznego i medycyny ratunkowej w XXI wieku”, które odbędzie się w dniach 16 – 18 maja 2018 r. w Grudziądzu. 

Współczesne wyzwania jakie stanęły przed systemem opieki zdrowotnej wymusiły zmiany całego systemu ratownictwa medycznego w Polsce. Szczególnie jest to widoczne w obszarze ratownictwa przedszpitalnego. Fundamentalne zmiany objęły strukturalizację i dążenie do rozwiązań systemowych, wykorzystywanie nowoczesnych technologii, w tym teleinformatyki, gotowość do działania w sytuacjach zdarzeń masowych oraz katastrof, reagowanie na zagrożenia ze strony materiałów niebezpiecznych i terroryzmu. 

Skala tych zmian oraz ich wielokierunkowość i wzajemne interakcje wpłynęły na całościowe efekty stwarzając zarówno nowe możliwości jak również wyznaczając dalsze kierunki zmian. W ostatnich latach polskie ratownictwo, z mobilnej dojeżdżającej pomocy lekarskiej przeobraziło się w profesjonalną służbę ratowniczą na światowym poziomie. 

Do udziału w wykładach oraz warsztatach zapraszamy wszystkie grupy zawodowe związane z ratownictwem medycznym. Wspólny udział wszystkich środowisk związanych z ratownictwem to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów. 

Zobacz program:

http://gsrm.pl/sympozjum/program/

czytaj więcej:

http://gsrm.pl/


niedziela21 października

poniedziałek22 października

wtorek23 października

środa24 października

czwartek25 października

piątek26 października

sobota27 października

niedziela28 października

poniedziałek29 października

wtorek30 października

środa31 października

niedziela4 listopada

środa7 listopada

poniedziałek12 listopada

piątek30 listopada

sobota1 grudnia

piątek7 grudnia

niedziela9 grudnia
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone