Zamknij
REKLAMA

piątek, 14.09, godz. 19:30

Klub Akcent, ul. Wybickiego 38, Grudziądz

Bilety: 25zł (przedsprzedaż), 30 zł (w dniu imprezy)

Cezary Jurkiewicz – z niego jest bardzo interesujący zawodnik. Nerd, hipochondryk i introwertyk. Zdawać by się mogło, że te cechy człowieka będą ograniczać, szczególnie w działalności komediowej. Okazuje się jednak, że Cezary wszystkie idące za tymi pojęciami wady przerobił na broń i żongluje nimi na scenie w sposób iście akrobatyczny. No i nic dziwnego – Czarek jako jeden z pierwszych dwóch zawodników wziął się za stand-up w Polsce i jako pierwszy podszedł do tego w sposób akademicki, tworząc własne kursy komediowe.

Jest to komik, który chłonie ogromne ilości wiedzy ze wszelkich stron. Możecie o nim śmiało myśleć jako o intelektualnej gąbce, w którą wsiąkają informacje. Zarówno przydatne jak i nie – ale niemal wszystkie przemodelowane na żart. Choć na scenie zdaje się utrzymywać pewien dystans, szybko zjednuje sobie widownię, właśnie dzięki swojemu elastycznemu i szybkiemu myśleniu.

Zainteresowany jest wieloma gałęziami komedii, nawet nie po to, żeby je wykonywać, ale po to, żeby je rozumieć i rozwiązania z różnych dziedzin skutecznie stosować w swoim stand-upie, jak np. Elementy improwizatorskie. Zdecydowanie typ, z którego twórczością każdy w Polsce powinien się zapoznać.

 

 Michał Juszczak – człowiek niedużego ciała, ale ogromnego zapału i pracowitości. Na scenie już od niemal sześciu lat, sumiennie wypełnił swoje obowiązki studenckie, potrafiąc je pogodzić z zawodem komika. Posługuje się raczej abstrakcyjnym poczuciem humoru, a żartu szuka w hiperbolizacji pewnych wydarzeń czy wrażeń. Współtwórca takich projektów jak 6×7 czy Festiwal Wrocek, dzielny gospodarz sceny komediowej w klubie Vertigo, gdzie posprzątał bałagan po niesławnym poprzedniku. Skupiony, zabawny i ogarnięty – jeden z niewielu spośród nas, komików.

 

 


piątek21 września
pią 21 wrz
17:00 zapraszamy dzieci 5-7 lat na zajęcia pokazowe z rodzicami. 18:00 zapraszamy dzieci 7-13 lat w

sobota22 września

niedziela23 września

poniedziałek24 września

wtorek25 września

środa26 września

czwartek27 września

piątek28 września

sobota29 września

niedziela30 września

czwartek4 października

sobota6 października

niedziela7 października

czwartek11 października

piątek12 października

sobota13 października

czwartek18 października

niedziela21 października

czwartek25 października

poniedziałek12 listopada
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone