Zamknij

Policjanci z Grudziądza odwiedzili Zespół Szkół w Łasinie

20:13, 26.04.2018 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Wczoraj (25.04.2018) policjanci z Grudziądza odwiedzili Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie. W ramach dni otwartych szkoły mundurowi opowiadali o swojej pracy i wskazywali na jej atrakcyjność. Funkcjonariusze przygotowali także pokaz.

Wczoraj (25.04.2018) policjanci z Grudziądza odwiedzili Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie. Spotkanie odbyło się w ramach dni otwartych szkoły, która planuje utworzenie kierunku o charakterze mundurowym. Policjanci opowiedzieli o pracy w policji. Służba nie jest łatwa, ale daje dużo satysfakcji. To zawód, który wymaga dużego zaangażowania i  poświęcenia. Mundurowi opowiedzieli jakie obowiązują zasady rekrutacji i warunki, które musi spełnić kandydat. Były też pokazy policyjnych chwytów i samoobrony. Ta część spotkania cieszyła się dużym zainteresowaniem.

(J.R)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone