Zamknij
REKLAMA

Policjanci z Grudziądza zatrzymali poszukiwanego z narkotykami

13:36, 08.01.2018 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Grudziądzcy policjanci zatrzymali poszukiwanego 37-latka, który nie powrócił z przepustki do Zakładu Karnego. W zatrzymaniu pomógł funkcjonariusz Służby Więziennej, który idąc ulicą rozpoznał mężczyznę i zadzwonił na Policję. Przy poszukiwanym mundurowi znaleźli ponadto prawie 1 gram środków odurzających. Po przedstawieniu zarzutów, 37-latek znów trafił „za kratki”.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend. Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu otrzymał zgłoszenie, że ulicą Kwiatową porusza się poszukiwany przez Policję mężczyzna, który nie powrócił z przepustki do Zakładu Karnego. Zawiadamiającym okazał się funkcjonariusz Służby Więziennej, który po służbie rozpoznał skazanego.

Natychmiast został wysłany tam patrol. Policjanci, którzy dotarli na miejsce zauważyli mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął uciekać. Mundurowi po krótkim pościgu zatrzymali go. Podczas sprawdzania odzieży w/w, w jego kieszeni funkcjonariusze znaleźli zawinięty w papier biały proszek. Po wstępnych badaniach okazało się, że są to środki odurzające w postaci kodeiny.

Dzisiaj (08.01.2018) mężczyźnie został przedstawiony zarzut posiadania środków narkotycznych. Po przesłuchaniu policjanci odwieźli 37-latka z powrotem do Zakładu Karnego. (policja.pl)

(J.R)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone | 2018