Zamknij
REKLAMA

Wypadek na autostradzie A1 niedaleko Grudziądza

19:11, 14.05.2018 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

W dniu dzisiejszym około 17.00 na 102 kilometrze autostrady A1 (góra Klęczkowska) doszło do zdarzenia drogowego. Z drogi wypadły dwa pojazdy, trzy osoby są poszkodowane, zostały zabrane do szpitala. Jedna osoba była zakleszczona w pojeździe. Z uwagi na lądowanie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego autostrada była zablokowana około 30min. 

Wczoraj (14.05.br.) o godz. 17:10 dyżurny chełmińskiej komendy został poinformowany o zdarzeniu drogowym na A1 w Klęczkowie. Policjanci, którzy dotarli na miejsce wstępnie ustalili, że 50-letni kierowca jadący audi nie dostosował prędkości do panujących  warunków drogowych i najechał na tył kierującej renault scenic. W wyniku zderzenia pojazdów kierująca renault scenic dachowała natomiast kierujący audi wjechał do rowu.  Kierowcy pojazdów oraz pasażerka audi z obrażeniami ciała trafili do szpitala.
Chełmińscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia. - mł.asp. Anita Zielińska KPP Chełmno

(J.R)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone