Zamknij

52–letni kierowca ciężarówki Man próbował wjechać pijany na A1

15:01, 06.08.2018 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Dzisiaj grudziądzcy policjanci prowadzili akcję pod nazwą „Trzeźwa autostrada” w ramach międzywojewódzkich działań kujawsko – pomorskich i pomorskich policjantów. W rejonie miejsca poboru opłat na grudziądzkim węźle autostradowym mundurowi w białych czapkach sprawdzali stan trzeźwości kierowców korzystających z trasy szybkiego ruchu. Niestety znów nie wszyscy mogli jechać dalej.

Dzisiaj w godzinach od 6.30 do 8.30  4 grudziądzkich policjantów intensywnie sprawdzało trzeźwość kierowców zamierzających wjechać lub zjeżdżających z autostrady. Działania pod nazwą „Trzeźwa autostrada” tym razem prowadzone były na terenie województwa kujawsko – pomorskiego i pomorskiego. W naszym powiece funkcjonariusze nadzorem objęli  grudziądzki węzeł autostradowy, gdzie w rejonie punktu poboru opłat stróże prawa sprawdzali trzeźwość. Mundurowi sprawdzili ponad 80 kierowców. Niestety jeden z nich musiał zakończyć jazdę, gdyż zabronili mu tego policjanci. 52 – letni kierowca ciężarówki marki Man znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Tak wykazał użyty policyjny alkotest. Mundurowi zatrzymali kierowcy prawo jazdy. Sprawca wykroczenia zawodowy kierowca zamierzał wjechać na trasę szybkiego ruchu. Kierowca może stracić prawo jazdy nawet na okres 3 lat, o tym zadecyduje sąd.

To już kolejny przypadek, wykluczenia z ruchu kierowcy, który zamierzał wjechać na trasę szybkiego ruchu. Z pewnością też to nie ostatnie działania policjantów w tym miejscu. (policja.pl)

(J.R)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone