Technik prac biurowych

Miejsce pracy: Legionów 79-81, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: zgodny
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 14.09.2018
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wyksztalcenie średnie, umiejętnosć obsługi komputera, mile widziana znajomosć programów fakturujących, wymagane doświadczenie zawodowe, wystawianie faktur, zamawianie towaru, przyjęcia magazynowe, umo
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Sklep Spożywczo -Przemysłowy Piotr Rochnowski
    Adres: Legionów 79-81, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV+skierowanie, kontakt osobisty w godz. 10-14
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, Godziny : 10-14
    Wg załącznika
    StPr/18/2420
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    zgodny
    StPr/18/2466

    zgodny
    StPr/18/2467

    Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, przyjęcia towaru, zamawianie towaru, obliczanie cen ewidencyjnych.
    StPr/18/2468
    wynagrodzenie od od 2 350 PLN

    zgodny
    StPr/18/2469

    Drobne prace wykończeniowe przy gotowym wyrobie (obcinanie nitek), układanie, pakowanie.
    StPr/18/2471

    zgodny
    StPr/18/2472

    zgodny
    StPr/18/2473

    zgodny
    StPr/18/2479

    zgodny
    StPr/18/2411