Robotnik wykwalifikowany- Kierowca ciągnika rolniczego

Miejsce pracy: Paderewskiego 233, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prace porządkowe na terenie powiatu grudziądzkiego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.12.2018
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. B+E, uprawnienia operatora ładowarki jednonaczyniowej, umiejętność obsługi kosiarki bijakowej, kierowanie ciągnikiem rolniczym wraz z przyczepami, min. 3 lata
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Powiatowy Zarząd Dróg w Grudziądzu
    Adres: Paderewskiego 233, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorsk
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV+skierowanie, kontakt osobisty w godz. 7-15
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, Godziny : 7-15
    Wykonywanie elementów z blachy
    StPr/18/2698
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    kompletowanie i pakowanie towarów zgodnie z dokumentacją przewozową- wstępne jej wypełnianie w j. rosyjskim, kontrola jakości produktu, przygotowanie towaru pod względem specyfikacji, etykietowanie (e
    StPr/18/2701
    wynagrodzenie od od 13,7 PLN

    zgodny
    StPr/18/2704

    zgodny
    StPr/18/2708

    zgodny
    StPr/18/2709

    mycie maszynowe podłóg, utrzymanie czystości wewnątrz budynku
    StPr/18/2688
    wynagrodzenie od od 1 050 PLN

    porządkowanie terenu zewnętrznego
    StPr/18/2689

    zgodny
    StPr/18/2690

    wykonywanie prac naprawczych na sprzęcie wojskowym zgodnie z dokumentacją remontową i procesem technologicznym
    StPr/18/2691
    wynagrodzenie od od 2 420 PLN

    StPr/18/2692
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN