Zamknij

Pracownik sekretariatu

Miejsce pracy: POZIOMKOWA 5, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: -dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w firmie -budowanie pozytywnych relacji z ludźmi -przyjmowanie i opracowywanie prostych ofert handlowych -udzielanie informacji na temat oferowanych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 10.10.2018
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wykształcenie wyższe mile widziane ekonomiczne, wysoka kultura osobista, znajomość języka angielskiego w stopniu min. B1, sumienność, odpowiedzialność, kreatywność, komunikatywność, empatia, umiejętno
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: DIR Wiesława Rozynek
    Adres: POZIOMKOWA 5, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Kontakt e-mail: [email protected]
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: e-mail
    wg załącznika
    StPr/18/2658
    wynagrodzenie od do 2 100 PLN

    zgodny
    StPr/18/2725
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    zgodny
    StPr/18/2731

    Pozyskiwanie ofert na surowce, analiza ofert i wybór dostawców, negocjowanie umów z dostawcami, bieżący kontakt z kierownictwem produkcji, sporządzanie zamówień dla dostawców, koordynowanie dostaw, a
    StPr/18/2732

    zgodny
    StPr/18/2734
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    zgodny
    StPr/18/2735

    Operator piły spalinowej, pilarz manipulant. Przerzynki kłód i dłużnic. Układanie pomiar i znakowanie.
    StPr/18/1412
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Wykonanie elementów z blachy
    StPr/18/2713
    wynagrodzenie od od 13,7 PLN

    zgodny
    StPr/18/2715

    przyjmowanie towarów do magazynu (odbiór jakościowy i ilościowy), przechowywanie składowanego towaru, kompletowanie towarów oraz ich wydawanie/wysyłka z magazynu, posługiwanie się przyjętym w magazyni
    StPr/18/2718