Olimpia Grudziądz dobrze zaczyna sezon w II lidze

20:14, 21.07.2018 J.R Aktualizacja: 18:08, 23.07.2018
Skomentuj

Zapowiada się ciekawy sezon w rozgrywkach piłki nożnej w II lidze. Oprócz Olimpii Grudziądz wystąpią takie znane drużyny jak Widzew Łódź, Ruch Chorzów, GKS Bełchatów czy Elana Toruń.

W pierwszym meczu sezonu Olimpia Grudziądz gościła w Stargardzie zwyciężając Błękitnych 2:1

Bramki zdobyli dla gospodarzy Adrian Kwiatkowski (52min) - dla gości Robert Hirsz (18min), Marcin Kaczmarek (59min)

Grudziądzanie praktycznie cały mecz grali w osłabieniu, ponieważ czerwoną kartkę dostał Piotr Witasik już w ósmej minucie meczu. Mimo gry w dziesiątkę już dziesięć minut później prowadzili 1:0. Taki wynik utrzymał się do przerwy. Gospodarze wyrównali w 52 minucie, ale kilka minut później grudziądzanie ponownie pokonali bramkarza Błękitnych.

Po pierwszej kolejce Olimpia Grudziądz zajmuje drugie miejsce w tabeli.