Zamknij
REKLAMA

Patrz w lusterka motocykle są wszędzie

14:57, 09.04.2018 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

„Patrz w lusterka motocykle są wszędzie” takiej treści ulotki w sobotę (7.04.2018 r.) rozdawali motocykliści  w obecności policjantów innym kierowcom. „Patrz w lusterka” to nazwa ogólnopolskiej kampanii na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym przygotowana przez motocyklistów, a wspierana przez grudziądzką policję. 

W sobotę ( 7.04.2018 r.) w Grudziądzu na parkingu  przy ul. Chełmińskiej  206 można było zauważyć policjantów z grudziądzkiej drogówki w obecności kilkunastu motocyklistów. Mundurowi wspierali akcję przygotowaną przez Polski Ruch Motorowy pod nazwą „Patrz w lusterka motocykle są wszędzie” Takiej treści ulotki rozdawali motocykliści kierowcom.  Zamierzeniem akcji była poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Inicjatorzy przedsięwzięcia chcieli przede wszystkim zwrócić uwagę innym użytkownikom dróg o konieczności używania lusterek wstecznych, gdyż zdarza się że kierowcy pojazdów jednośladowych są niedostrzegalni na drodze. Nie obserwowanie w lusterkach sytuacji za nami prowadzi do niebezpiecznych sytuacji na drodze, a czasem kończy się  kolizją lub wypadkiem.
Policjanci chętnie wspierają wszelkie działania skierowane na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Przez godzinę mundurowi pracowali przy udziale grupy sympatycznych motocyklistów. Na koniec było wspólne zdjęcie. 

(J.R)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone