Zamknij
REKLAMA

Wojewoda uchyla uchwałę w sprawie In Vitro

16:11, 11.04.2018 | ŁP
REKLAMA
Skomentuj

„In Vitro dla Grudziądza” nie wejdzie w życie. Taką decyzję podjął Wojewoda Kujawsko-Pomorski, Mikołaj Bogdanowicz. Faktem stały się więc przypuszczenia niektórych radnych o możliwym odrzuceniu tego projektu uchwały przez włodarza naszego regionu. 

Temat na miejskich obradach pojawił się w lutym. Za przyjęciem projektu głosowało 13 radnych, 6 było przeciw, dwie osoby wstrzymały się od głosu. Inicjatorami byli przedstawiciele SLD, Nowoczesnej oraz KOD-u. 

Uchwały po podjęciu przez grudziądzkich radnych trafiają do gabinetu wojewody. Mikołaj Bodganowicz w tym przypadku postanowił tę uchwałę uchylić. 

Przedstawiciele wspomnianych ugrupowań na portalach społecznościowych wyrazili już swoje oburzenie wobec decyzji włodarza naszego województwa i zapowiedzieli, że w niedalekiej przyszłości powrócą z podobną inicjatywą 
 

(ŁP)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

PiotrPiotr

0 0

Nie mam nic przeciwko in vitro ,ale hipokryzją jest projekt zwiększenia dzietności ,a później protesty i popieranie aborcji na życzenie.Takie myślenie może być tylko w lewackich głowach. 11:24, 12.04.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone