Zamknij
REKLAMA

Specjalny moduł wyborczy na naszym portalu

13:49, 13.09.2018 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

W dniu dzisiejszym 13 września uruchomiliśmy na naszym portalu specjalny moduł wyborczy. Będzie on aktywny do 20 października, czyli to momentu obowiązywania ciszy wyborczej przed głosowaniem w dniu 21 października.

W module wyborczym postaramy się zgromadzić informacje na temat wyborów oraz kandydatów ubiegających się o mandaty. Wszystkie artykuły związane z wyborami będą dostępne w tym miejscu. Zachęcamy również Komitety Wyborcze do współpracy, istnieje również możliwość wykupienia banerów reklamowych oraz artykułów sponsorowanych.

 

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone