Zamknij

Dyskusja publiczna w sprawie spichlerzy bez mieszkańców miasta

17:41, 13.09.2018 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

W dniu 12 września dostaliśmy informację, że dzisiaj, tj. 13 września na Marinie o godz. 13.00 odbędzie się dyskusja publiczna w sprawie zagospodarowania spichlerzy. Niestety nikt z mieszkańców się nie pojawił. Prawdopodobnie nikt o tym nie wiedział, że takie konsultacje się odbędą. Brak jest również informacji o dyskusji publicznej w sprawie zagospodarowania spichlerzy na stronie Urzędu Miasta.

Skąd więc mieszkańcy mieli o tym się dowiedzieć?

Zapytany o to Marek Sikora, nie potrafił odpowiedzieć na to pytanie, zadeklarował, że prace projektowe pozostaną na Marinie przez tydzień. Każdy mieszkaniec w godzinach pracy mariny będzie mógł je zobaczyć.

Zapytaliśmy, dlaczego nie ma tych projektów na stronie internetowej? Okazuje się, że miasto planuje uruchomić specjalną zakładkę o tych konsultacjach. Niestety w momencie pisania artykułu nie ma jeszcze tych informacji na stronie.

Dlaczego miasto nie potrafi skutecznie poinformować mieszkańców o tych projektach? Pozostawiamy to pytanie mieszkańcom.

Konkurs został rozstrzygnięty prawie miesiąc temu, nie było zwycięzcy. Drugie miejsce zajął projekt Magdaleny Ptach i Mateusza Prusakowskiego. Już wtedy sugerowaliśmy aby „wrzucić” je do internetu, aby mieszkańcy mogli je ocenić.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone