Zamknij

Dyskusja publiczna w sprawie spichlerzy bez mieszkańców miasta

17:41, 13.09.2018 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

W dniu 12 września dostaliśmy informację, że dzisiaj, tj. 13 września na Marinie o godz. 13.00 odbędzie się dyskusja publiczna w sprawie zagospodarowania spichlerzy. Niestety nikt z mieszkańców się nie pojawił. Prawdopodobnie nikt o tym nie wiedział, że takie konsultacje się odbędą. Brak jest również informacji o dyskusji publicznej w sprawie zagospodarowania spichlerzy na stronie Urzędu Miasta.

Skąd więc mieszkańcy mieli o tym się dowiedzieć?

Zapytany o to Marek Sikora, nie potrafił odpowiedzieć na to pytanie, zadeklarował, że prace projektowe pozostaną na Marinie przez tydzień. Każdy mieszkaniec w godzinach pracy mariny będzie mógł je zobaczyć.

Zapytaliśmy, dlaczego nie ma tych projektów na stronie internetowej? Okazuje się, że miasto planuje uruchomić specjalną zakładkę o tych konsultacjach. Niestety w momencie pisania artykułu nie ma jeszcze tych informacji na stronie.

Dlaczego miasto nie potrafi skutecznie poinformować mieszkańców o tych projektach? Pozostawiamy to pytanie mieszkańcom.

Konkurs został rozstrzygnięty prawie miesiąc temu, nie było zwycięzcy. Drugie miejsce zajął projekt Magdaleny Ptach i Mateusza Prusakowskiego. Już wtedy sugerowaliśmy aby „wrzucić” je do internetu, aby mieszkańcy mogli je ocenić.

(J.R)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone