Zamknij
REKLAMA

Od dzisiaj alternatywne kawy w "Palecie Kaw" w Grudziądzu

12:53, 14.09.2018 | J.R
Skomentuj

Mówią, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, podobnie sprawa ma się z kawą, ale także z akcesoriami do jej parzenia. Dla każdego kawosza możliwość spróbowania nowej kawy, przygotowanej przy pomocy innego sposobu parzenia, to argument do świętowania.

Więc od dziś alternatywne kawy w Grudziądzu! 

Jeśli znudziły się Tobie zwykłe parzone kawy metodą tradycyjną, domowe lub z ekspresu, ten artykuł jest stworzony dla Ciebie bowiem w " Palecie kaw" znajdziemy takie cuda jak

Aeropress

Magia tej kawy płynie z przepisu, który w zasadzie można interpretować co rusz inaczej. Za każdym razem możemy zmielić drobniej lub mocniej ziarna kawy, a także ustalić jej ilość. Aeropress .jest niesamowicie uniwersalnym gadżetem, który spełni oczekiwania zarówno początkujących, jak i zaawansowanych wielbicieli kawy. Produkt łączy w sobie zalety French Pressu, metody przelewowej oraz tradycyjnego ekspresu. 

Obecnie AeroPress uznawany jest za jedną z najciekawszych alternatywnych metod przygotowywania kawy.  Na całym świecie organizowane są mistrzostwa, które zwieńczone są zawodami World AeroPress Championships

DRIP

To propozycja dla odważnych kawoszy, którzy nie boją się zdecydowanego, mocnego i wyrazistego smaku. Goryczka i aromaty są najbardziej wyczuwalne w tej metodzie parzenia. Dlaczego? Drip zamyka w sobie wszystkie nuty kwasowości, słodyczy i czystości!

CHEMEX

Po krótce odpowiemy czym różni się kawa z chemexu od tej z ekspresu.... 

Przede wszystkim lekkością, rześkością i niepowtarzalnością. Za każdym razem kawa z chemexa wyjdzie nieco inna, nawet jeśli zachowamy niezmieniony sposób przygotowania. Ten element zaskoczenia to coś, co nam się szczególnie podoba, bo jedną kawę możemy odkrywać po wielokroć.

Jeśli choć trochę zainteresowały Ciebie nasze alternatywy to zapraszamy do odwiedzenia nas w kawiarni przy ul. Al 23 Stycznia 18 (dawny bar flisak) w Grudziądzu i spróbowania czegoś, czego już nie zapomnisz wraz ze skosztowaniem świetnych ciast bądź deserów z naszej oferty, która zmienia się w zależności od pory roku! 

(J.R)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (2)

Grudziadzanka Grudziadzanka

2 0

Miejsce godne polecenia...wszystko pyszne...kawa "marzenie" i przemiła obsługa.
Moja ulubiona kawiarnia.
POLECAM !!!
16:45, 14.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

jaja

1 0

super kawa 17:00, 16.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone