Zamknij

Utrudnienia z powodu remontów dróg w Grudziądzu

06:55, 08.10.2018 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Początek tygodnia pod znakiem utrudnień komunikacyjnych z powodu remontów dróg.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że od najbliższego poniedziałku, tj. 15 października planowany jest remont nawierzchni mostu na Wiśle. Prace będą prowadzone w godzinach wieczornych i nocnych (godz. 19.00-05.00). Kierowcy mogą spodziewać się zwężenia drogi i ograniczeń prędkości. Na obiekcie zostanie wprowadzony ruch wahadłowy, którym kierować będą sygnaliści. GDDKiA zakłada, że roboty potrwają do końca października.

Zarząd Dróg Miejskich informuje, że od poniedziałku, 9 października zmieni się stała organizacja ruchu na ul. Polskich Skrzydeł na odcinku od ul. Warszawskiej do ul. Ikara. Odcinek drogi włączony zostanie z ruchu wszelkich pojazdów, a objazd realizowany będzie przez ulice: Warszawską, Nauczycielską i Kustronia. Tymczasowa organizacja ruchu obowiązywać będzie do czwartku, 11 października do godzin wieczornych.

W związku z zamknięciem ul. Polskich Skrzydeł nastąpi zmiana tras przejazdu linii nr: 17, 18, 21 oraz N. Autobusy zarówno w kierunku centrum, jak i z centrum kursować będą przez ul. Warszawską. Linia N wykonywać ma objazd Ronda Skalskiego. Nieczynne będą przystanki znajdujące się na obecnej trasie przejazdu tych linii.

Przypominamy również o remoncie Szosy Toruńskiej na odcinku od ronda Dmowskiego do skrzyżowania z ulicą Magazynową. Trwa tam wymiana nawierzchni i mogą wystąpić utrudnienia i ruch wahadłowy.

(J.R)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone