Zamknij

Kim są złodzieje damskiej torebki? Rozpoznajesz ich? Zadzwoń

15:16, 16.10.2018 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z Grudziądza prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży damskiej torebki, do której doszło 5 września w parku botanicznym pomiędzy ulicami Armii Krajowej i Bema, jednak do chwili obecnej nie ustalono jego sprawców. Kryminalni zadecydowali, że w tej sprawie zwrócą się z prośbą o pomoc do mieszkańców w celu identyfikacji dwóch osób podejrzewanych o przestępstwo, publikując ich wizerunek.

Do przestępstwa doszło 5 września w Grudziądzu w parku botanicznym pomiędzy ulicami Armii Krajowej i Bema. Nieznani dotąd sprawcy ukradli leżącą obok siedzącej na ławce kobiety torebkę koloru beżowego z dokumentami, pieniędzmi i innymi przedmiotami. Sprawcy po zdarzeniu uciekli w stronę ulicy Bema.

Pracujący nad sprawą policjanci zabezpieczyli do prowadzonego postępowania nagrania z kilku kamer monitoringu, które zarejestrowały dwóch młodych mężczyzn. Jak dotąd jednak funkcjonariusze nie ustalili ich personaliów.

Policjanci zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji podejrzewanych o to przestępstwo mężczyzn. Funkcjonariusze proszą o kontakt w tej sprawie pod numerami telefonów 603 398 293 lub 112.

 

(J.R)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone