Zamknij
REKLAMA

Prezydent Grudziądza ogłasza konkurs na Dyrektora szpitala

09:18, 04.01.2019 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Wczoraj na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Grudziądzu pojawiło się ogłoszenie Prezydent Grudziądza o konkursie na stanowisko Dyrektora Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Władysława Biegańskiego w Grudziądzu ul. Rydygiera 15/17 

Dokumenty kandydatów będą przyjmowane w sekretariacie Prezydenta Grudziądza w Ratuszu (pokój 201), do 28 stycznia do godz. 12.

Jakie warunki muszą spełniać kandydaci? Posiadać m.in. wykształcenie wyższe, co najmniej pięcioletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym, albo ukończone studia podyplomowe na kierunku zarządzanie i przynajmniej trzyletni staż pracy.

W celu wyboru nowego dyrektora „Biegańskiego”, została powołana komisja konkursowa. Jej przewodniczącym jest Prezydent Grudziądza, a pozostałymi członkami m.in. medycy, radni i przedstawiciel Rady Społecznej „Biegańskiego”. Ogłoszenia o konkursie ukazały się również w ogólnopolskiej prasie.
 

Szczegóły konkursu tutaj
 

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


jaja

1 0

dziwnie niskie te wymagania na dyrektora pewnie już mają swojego człowieka żenada 23:42, 05.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

bobo

0 0

oczywiście, że mają - za chwilę też poobsadzają swoimi inne stanowiska 00:41, 06.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

grudziadzaningrudziadzanin

0 0

Konkurs na dyrektora szpitala w Grudziądzu jest parodią i ustawka pod Pana Piotra Drzymalskiego (Prezes Geotermi Grudziądz która od 2015 miała stać się i uzyskać pozycję lidera (wystarczy zobaczyć bilans finansowy widoczny w internecie to widać co za lider). Nie jeden przedsiębiorca z doświadczeniem którego nie ma Pan Drzymalski zamknął by ten biznes.
Zweryfikujmy:
Szef Solanek przez kilkanaście lat pracował dla koncernu handlowego Metro Group AG, gdzie zajmował się m.in. zarządzaniem i kontrolą przedsiębiorstw - ZWYKŁY DYREKTOR ROZPOCZYNAJĄCY DZIĘKI ZNAJOMOŚCIOM OD HIPERMARKETU SZCZECIN (wcześniej doświadczony wulkanizator na Toruńskiej) Do obowiązków jako dyrektora Real należała czystość czystość bo to jedyne co pozytywnie można było ocenić przez centrale grupy Metro. Ekonomicznie to było dno które umacniał Pan Drzymalski nie wypłacaniem premii pracownikom i sporych nadgodzin które przy wypowiadaniu pracy przez pracowników namiętnie podsuwał dokumenty że nie będzie dany pracownik rościł o nie żadnej kasy.
Od 2012 r. jest Private Asset Management i zajmuje się zarządzaniem własnymi aktywami (poprosiłbym o ukazanie czy zarządzanie tymi aktywami przekroczyło chociażby 100000 zł rocznie hehe). A propo ominięto incydent jako kierownik Empiku czyli powiedzmy sobie szczerze gdzie tutaj zarządzanie molochem jakim jest szpital z milionowym długiem. Propozycja Panie Piotrze kierownik Kauflandu Dino może niebawem powstanie jakiś sklep sieci gdzie ważna będzie głównie czystość estetyka food na półce.
Panie Prezydencie proszę o rozwagę i jako Pana wyborca wierzę w Pana rozsądek i doświadczenie. Pozdrawiam

11:53, 07.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AnnaAnna

0 0

Boże chroń nas przed takimi wyborami! 14:27, 07.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone