Zamknij

„Sanepid” w Grudziądzu zatrudni pracownika

11:36, 15.01.2019 | S.K
REKLAMA
Skomentuj

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna  w Grudziądzu poszukuje pracownika na stanowisko Stażysty / Młodszego asystenta, który zostanie zatrudniony w Oddziale Zapobiegawczego i Bieżącego Nadzoru Sanitarnego w Sekcji Nadzoru nad Obiektami Komunalnymi. Praca w wymiarze pełnego etatu.

Kandydat musi spełniać kilka wymagań. Na pewno jednym z nich jest wykształcenie wyższe na kierunku biologia, ochrona środowiska lub zdrowie publiczne. Mile widziane są dodatkowe kwalifikacje mające zastosowanie w realizacji zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało m.in.: sprawowanie nadzoru sanitarnego nad obiektami użyteczności publicznej, pobór do badań próbek wody, prowadzenie postępowań administracyjnych, współpraca z jednostkami samorządu terytorialnego oraz uprawnienia wynikające z systemu jakości.

Dokumenty należy złożyć w terminie do 31.01.2019 r. do godz. 14.30 w siedzibie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Grudziądzu ul. Kos. Gdyńskich 31 lub przesłać pocztą tradycyjną bądź też elektroniczną na adres: [email protected] z dopiskiem na kopercie lub w tytule e-maila „Nabór NHK”.

Postępowanie Rekrutacyjne odbędzie się w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Grudziądzu. O terminie i miejscu tego postępowania kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie.

 

 

(S.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone