Zamknij
REKLAMA

Notoryczny złodziej wpadł w ręce policjantów. Był poszukiwany

12:00, 07.02.2019 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Grudziądzcy policjanci do zakładu karnego w Grudziądzu odstawili 47 – letniego grudziądzanina, który był poszukiwany do odbycia kary. Siedem nakazów doprowadzenia do zakładu karnego wydał w jego sprawie Sąd Rejonowy w Grudziądzu do wykroczeń kradzieży jakich się dopuścił. Notoryczny złodziej wpadł w ręce policjantów, bo po raz kolejny chciał wynieść towar ze sklepu nie płacąc.

Wczoraj (6.02.2019) grudziądzcy policjanci interweniowali w jednym z miejscowych marketów, gdzie ochrona zatrzymała złodzieja. Mężczyzna zamierzał wynieść ze sklepu nie płacą dwa pojemniki z silikonem o wartości niecałych 60 złotych. 47 – latek trafił w ręce policjantów, a towar powrócił na półki sklepowe. Funkcjonariusze jednak zatrzymali grudziądzanina, gdyż był on poszukiwany do odbycia kary za inne wykroczenia.  Sąd Rejonowy w Grudziądzu wydał w jego sprawie siedem nakazów doprowadzenia do zakładu karnego w związku z kradzieżami, których mężczyzna dopuścił się w 2018 roku.

Złodziej kradł w różnych sklepach i marketach najczęściej kosmetyki i artykuły drogeryjne. W sprawie popełnionych wykroczeń policjanci z Grudziądza skierowali do sądu kilkanaście wniosków o ukaranie mężczyzny. Obwiniony jednak lekceważył prawo i nie wykonywał wyroków, więc sąd zadecydował, że złodzieja należy umieścić w zakładzie karnym.

Teraz mężczyzna będzie miał czas na przemyślenie swojego zachowania. 

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone