Zamknij

Wnioski do Sądu dla kibiców za odpalenie rac

14:08, 13.05.2019 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci w ciągu kilkudziesięciu minut ustalili tożsamość sprawców, którzy odpalili dwie race na ul. Al. 23 Stycznia po meczu Olimpia Grudziądz- Elana Toruń. W stosunku do dwójki Grudziądzan, zostaną skierowane wnioski do Sądu Rejonowego w Grudziądzu.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę (11.05.2019) ok. godz. 20:30 na ul. Al. 23 Stycznia. Wśród grupy ok 30 osób, która przemieszczała się w kierunku Rynku, doszło do odpalenia dwóch rac. Na miejsce natychmiast zostało wysłanych kilkudziesięciu policjantów, którzy przystąpili do legitymowania grupy w celu ustalenia sprawców oraz potencjalnych świadków zdarzenia. W trakcie interwencji, 6 osób zostało ukaranych mandatami za używanie słów wulgarnych. Funkcjonariusze jeszcze tego samego dnia ustalili tożsamość osób, które odpaliły race. P

o skompletowaniu całego materiału dowodowego, zostanie on w całości przekazany do Sądu Rejonowego w Grudziądzu, który podejmie decyzję o wymiarze kary. Policjanci przypominają, że prawo zakazuje używania wyrobów pirotechnicznych w miejscach publicznych, za wyjątkiem 31 grudnia oraz 1 stycznia. (policja.pl)
 

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone