Zamknij
REKLAMA

Kiedy remont ulicy Sienkiewicza w Grudziądzu?

14:12, 23.05.2019 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Gmina – miasto Grudziądz informuje, że rozpoczęły się przygotowania procedury mającej na celu wyłonienie wykonawcy robót budowlanych związanych z przebudową ulicą Sienkiewicza w Grudziądzu.

Od sierpnia 2019 roku planowana jest przebudowa odcinka od al. 23 stycznia do skrzyżowania z ul. Mickiewicza (zakończenie planowane jest w 2019 roku), a pozostała część przebudowy ul. Sienkiewicza w kierunku skrzyżowania z ul. Sikorskiego planowana jest na 2020 rok.

W związku z tym, iż przebudowa wiąże się z koniecznością korytowania całego pasa ul. Sienkiewicza, prosimy właścicieli/zarządców kamienic znajdujących się w ciągu ul. Sienkiewicza o przeanalizowanie wykonania prac (na własny koszt) związanych z bieżącym utrzymaniem bądź konserwacją obiektów (wykonanie izolacji pionowych, zunifikowanie świetlików piwnicznych, wymiana przyłączy mediów, wykonanie nowych przyłączy, w tym szczególnie gazowych do celów grzewczych). Informujemy, iż po wykonaniu przebudowy ulicy Sienkiewicza, w okresie trwania trwałości projektu, jakakolwiek rozbiórka nawierzchni chodników i jezdni nie będzie możliwa.

W celu zgłoszenia zamiaru wykonania prac lub w przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 56 - 66 - 30 – 800 (UM)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone