Zamknij
REKLAMA

Zmiana organizacji ruchu w centrum. Zamknięta ulica Spichrzowa

08:51, 03.06.2019 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Od dzisiaj 3 czerwca ulega zmianie organizacja ruchu w ścisłym centrum Grudziądza.

Obszar Starówki podzielony zostanie na dwie niezależne strefy udostępnione dla ruchu pojazdów.

Strefa pierwsza – dojazd do Ratusza:

Zmiana w stałej organizacji ruchu polegać będzie na udostępnieniu dla ogólnego ruchu pojazdów odcinka ulicy Starej od ulicy Tkackiej do Rybnego Rynku, ruch w tym miejscu odbywać się będzie po funkcjonującym torowisku tramwajowym. Dojazd do Ratusza oraz obiektów handlowo – usługowych zlokalizowanych w przedmiotowej strefie odbywał się będzie jednokierunkowo poprzez następujące ulice: wjazd od ulicy Starorynkowej do ulicy Kościelnej dalej do ulicy Tkackiej w kierunku ulicy Starej i ulicą Starą w kierunku ulicy Wybickiego.

Strefa druga – dojazd do Muzeum/ul. Wodnej:

Zmiana w stałej organizacji ruchu polegać będzie na wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego w ciągu ul. Murowej z najazdem z kierunku ulicy Szkolnej w kierunku ul. Poprzecznej. Dojazd do Muzeum i miejsc parkingowych na ul. Pańskiej oraz ul. Wodnej odbywał się będzie jednokierunkowo poprzez ulice: wjazd w ulicę Murową od ulicy Szkolnej do ulicy Poprzecznej dalej do ulicy Pańskiej i w kierunku wyjazdu do ulicy Klasztornej.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Mieszkaniec StarówkiMieszkaniec Starówki

1 0

Dziś rano założyli nowe znaki ze zmianą organizacji ruchu. Niby wszyscy wiedzieli od dawna o wspaniałym pomyśle Magistratu ,ale oczywiście cała Kościelna zaparkowana. Niektórzy po 3 kółka kręcili wokół rynku. A widziałem takich co jechali Starorynkową pod prąd do Groblowej. Około 15 Straż Miejska zaczęła pracować i wkładać kartki za wycieraczki. A centrum zakorkowane . Auto za autem. Totalna blokada. Czy trzeba być jakimś wielkim specjalistą od ruchu drogowego ,aby policzyć ,że jak się zamknie dwie z trzech ulic drożnych to centrum musi być zakorkowane? Czy ktoś pomyślał ,że mieszkańcy starówki też chcą mieć spokój po pracy. Błonie miały być parkingiem dla mieszkańców starówki. Czy nikt nie wie ,że są zalane i jeszcze będą w lipcu po drugiej fali po opadach. My zapłaciliśmy za parking za pół roku z góry. Jak w takim razie mamy parkować skoro nie ma miejsc. Oj panie Prezydencie nie tak sobie wyobrażałem zmiany w centrum na starówce. Nie widzę żadnych zmian na lepsze tylko zatruwa nam pan życie. Czy teraz to mieszkańcy ze swoimi lokalami użytkowymi i mieszkaniami to zbyt mało liczący się elektorat. Myśle że w najbliższym czasie sam pan się przekona o tym ,że nie była to trafiona decyzja. 22:02, 03.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%