Zamknij
REKLAMA

Grudziądzka drogówka rozmawia z przedszkolakami o bezpieczeństwie

15:23, 06.06.2019 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Mł. asp. Maciej Kiszelewski z grudziądzkiej „drogówki” rozmawiał z przedszkolakami o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Tym razem spotkanie odbyło się w miasteczku ruchu drogowego. Dla najmłodszych praktyczna nauka to dodatkowa frajda, gdyż na chwilę mogli poczuć się jak dorośli za kierownicą swych pojazdów.

Wczoraj (5.06.19) w miasteczku ruchu drogowego na terenie grudziądzkiego oddziału terenowego Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego z dziećmi z przedszkola „Tom Bombadil” spotkał się policjant z „drogówki”. Mł. asp. Maciej Kiszelewski opowiadał przedszkolakom o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Funkcjonariusz uczył dzieci jak należy się zachować w ruchu drogowym oraz czego robić nie wolno. Wszystko odbywało się praktycznie, bo dzieci mogły na chwilę stać się pełnoprawnymi uczestnikami ruchu. Najmłodsi ruszyli „w miasto” z mnóstwem znaków, przejść dla pieszych oraz sygnalizacji świetlnych. Przedszkolaki pilnie słuchały wskazówek policjanta i jako kierowcy i piesi poruszali się po miasteczku.

Dzieci radośnie i aktywnie uczestniczyły w zajęciach. Przekazane wiadomości z pewnością będą procentować w przyszłości, kiedy maluchy po raz pierwszy będą mogły samodzielnie pójść do szkoły, a potem uzyskać kartę rowerową. (policja.pl)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone