Zamknij
REKLAMA

Grudziądzka Informacja Turystyczna z czterogwiazdkową oceną

09:14, 11.06.2019 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Miejski Punkt Informacji Turystycznej w Grudziądzu brał udział w procesie Certyfikacji Informacji Turystycznej prowadzonym przez Polską Organizację Turystyczną,  uzyskując najlepszą, czterogwiazdkową ocenę.

Na 11 certyfikowanych punktów Informacji Turystycznej w województwie kujawsko-pomorskim jesteśmy jedną z trzech najlepszych Informacji (obok Torunia i Bydgoszczy).

Certyfikacja Informacji Turystycznej prowadzona jest przez Polską Organizację Turystyczną na podstawie indywidualnych zgłoszeń punktów.

Celem prowadzenia certyfikacji jest 

  • zapewnienie odpowiedniej jakości i poziomu obsługi turystów przez podmioty informacji turystycznej;
  • rozwój narodowej sieci standaryzowanych podmiotów informacji turystycznej współpracujących na poziomie lokalnym, regionalnym i krajowym;
  • udostępnianie informacji turystycznej środkami elektronicznymi.

Oceniane są kryteria w poszczególnych kategorii, m.in.: lokalizacja, oznakowanie punktu, oznakowanie dojazdu, godziny otwarcia, układ pomieszczeń, darmowy dostęp do Internetu, dostępne materiały drukowane, stojaki na materiały, infokiosk zewnętrzny – z dostępem do informacji non stop, możliwość kontaktu z klientem telefonicznie, poprzez  e-mail, strony www, media społecznościowe, kadra (wykształcenie, ilość pracowników, języki obce, prowadzenie sprzedaży towarów i usług, prowadzenie statystyk odwiedzających IT, organizowanie imprez, współpraca regionalna.

Certyfikat nadawany jest na okres 2 lat. (UM)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA