Zamknij
REKLAMA

Policjanci proszą o pomoc mieszkańców

14:23, 14.08.2019 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z KMP prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży stali z terenu jednej z firm na osiedlu Lotnisko w Grudziądzu. Śledczy w celu identyfikacji sprawcy zadecydowali opublikować wizerunek osoby podejrzewanej o dokonanie przestępstwa. Funkcjonariusze proszą o pomoc w tej sprawie i kontakt wszystkie osoby, które mogą przekazać jakiekolwiek informacje dotyczące osoby ze zdjęcia.

Do przestępstwa kradzieży doszło w dniu 27.05.2019 r. w godzinach wieczornych. Na teren jeden z firm znajdujących się na osiedlu lotnisko Grudziądzu wszedł mężczyzna, który dokonał kradzieży około 100 kg stali. Złodzieja zarejestrowała kamera monitoringu, jednak do chwili obecnej nie został on zidentyfikowany.

W sprawie postępowanie prowadzą grudziądzcy policjanci, którzy zadecydowali, że opublikują wizerunek osoby podejrzewanej o dokonanie przestępstwa.

Śledczy proszą o pomoc i kontakt wszystkie osoby, które mogą przekazać jakiekolwiek informacje dotyczące osoby ze zdjęcia.

Wiadomości można przekazać osobiście w KMP w Grudziądzu przy ul. Chełmińskiej 111, lub telefonując pod numer telefonu 693 884 941.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone