Zamknij
REKLAMA

Zakończono w ramach GBO modernizację chodnika przy Kanale Trynka

13:36, 05.11.2019 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Zakończono modernizację chodnika przy Kanale Trynka. Nowa nawierzchnia usprawni komunikację między osiedlem Nowe Tarpno, a ul. Karabinierów i Za Basenem. Zadanie wykonano w ramach GBO 2019.

Zrealizowano kolejny projekt w ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego 2019. 24 października zakończono realizację zadania „Wykonanie chodnika od budynku Edwarda Stachury 5 do mostku łączącego ulicę Powstańców Wielkopolskich z ulicą Za Basenem, bezpośrednio przy kanale Trynka”. Nowy chodnik pojawi się na terenie zielonym znajdującym się przy kanale Trynka, od budynku Stachury 5 do mostku łączącego Powstańców Wielkopolskich z ul. Za Basenem.

Nowa nawierzchnia umożliwi mieszkańcom budynków usytuowanych na osiedlu Nowe Tarpno szybsze i bardziej komfortowe pokonywanie odległości pomiędzy ulicami i osiedlami. Aby dostać się do ulicy Karabinierów czy Za Basenem mieszkańcy musieli korzystać z ulic Powstańców Wielkopolskich oraz Kruszelnickiego. Modernizacja chodnika ułatwi czas przejścia. Mieszkańcy przedmiotowy odcinek będą mogli przebyć w krótszym czasie oraz w sposób bardziej komfortowy i bezpieczny.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

CbśCbś

1 1

Wow super. Co się nie dzieje w tym naszym kochanym mieście. Jeden plac budowy ?? 16:41, 06.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA