Zamknij
REKLAMA

Festiwal Smaków Food Trucków wkrótce w Grudziądzu. Będzie się działo

19:57, 06.08.2020 | J.R
Skomentuj

Food trucki ruszają w trasę! Festiwal Smaków Food Trucków po raz szósty przybywa do Grudziądza! Zapowiada się koncertowy popis kulinarny dla wszystkich smakoszy. Organizatorzy przygotują dla Was pyszny i bezpieczny food court.

Po długich dniach spędzonych w domowym zaciszu, nastąpił ten moment, gdy ponownie możemy cieszyć się światem zewnętrznym! Mieszkańców Grudziądza czekają aż trzy dni wypełnione najlepszym street foodem. Na parking przy Galerii Grudziądzkiej przyjadą food trucki serwujące dania typowe dla różnych zakątków Ziemi. 

Festiwal Smaków Food Trucków to strefa dedykowana koneserom kuchni pod chmurką. Do udziału zapraszane są najlepsze restauracje na kółkach z całej Polski, które wyspecjalizowały się w określonych daniach i mają rzesze sympatyków w swoich „rodzinnych” miastach. Jedne serwują egzotyczne przysmaki z odległych stron świata, inne doskonale czują się w kuchni europejskiej lub słyną z pysznych deserów. Jedno jest pewne: każdy food truck smakuje wyjątkowo!

Festiwal Smaków Food Trucków zawsze odbywa się w plenerze. W tak sympatycznych okolicznościach przyrody warto nie tylko zjeść coś dobrego, ale i ciekawie spędzić czas. Na głodnych przygód gości czekać będzie angażującą gra terenowa. Na terenie wygospodarowana zostanie również strefa chilloutu, okraszona relaksującą muzyką, która sprzyja beztroskiemu odpoczynkowi. 

Festiwal Smaków Food Trucków to miejsce, które powinno być w smak także naszej planecie i środowisku naturalnemu. Dlatego coraz więcej mobilnych restauracji decyduje się na ekologiczne opakowania. Ponadto food trucki stale poszerzają ofertę dań wegetariańskich i wegańskich. Osoby na diecie roślinnej na pewno znajdą coś dla siebie!

Organizatorzy zadbają o bezpieczeństwo gości. Wystawcy zobowiązani są do przestrzegania wytycznych dla gastronomii. Strefa konsumpcyjna będzie na bieżąco dezynfekowana oraz zachowane zostaną odpowiednie odległości pomiędzy stolikami, oraz poszczególnymi food truckami. Dla gości udostępnione zostaną środki do dezynfekcji. Szczegóły zostaną opublikowane na fanpage’u wydarzenia. 

Zapraszamy na VI Festiwal Smaków Food Trucków w Grudziądzu, już 21, 22 i 23 sierpnia na parkingu przy Galerii Grudziądzkiej. W piątek i sobotę jemy od 12 do 21, w niedzielę od 12 do 20. Wstęp bezpłatny.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.facebook.com/events/3580914368605340/.

Partnerzy: 
Galeria Grudziądzka
Carrefour
Browar Amber

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz