Zamknij
REKLAMA

Grudziądz. Kierowca BMW stracił prawo jazdy za jazdę z prędkością 124km/h

11:04, 02.05.2021 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z grupy „Speed” podczas środowej służby zatrzymali dwóm kierującym uprawnienia do kierowania, bo jechali po grudziądzkiej obwodnicy z prędkościami autostradowymi. Najbliższe trzy miesiące sprawcy wykroczeń będą musieli powstrzymać się od jazdy.

W środę (28.04.2021) grudziądzcy policjanci pełniący służbę w ramach grupy „Speed” nadzorowali drogi na terenie miasta. Pod ich bacznym nadzorem była między innymi obwodnica grudziądzka. I to nie bez powodu. Niestety kierowcy na tej drodze rozwijają „kosmiczne” prędkości. Tak też było w środę. Pierwszy z kierowców został namierzony o godzinie 15:20. 49-letni mieszkaniec powiatu chełmińskiego, poruszając się osobowym BMW na ulicy Peszkowskiego, na odcinku o dozwolonej prędkości 60 km/h jechał aż 124 km/h. Natychmiast został powstrzymany od jazdy z taką szybkością.

Tego samego dnia również obwodnica miasta, o godzinie 19:35 na ulicy Solidarności, mundurowi namierzyli kierującego motocyklem Honda, który „gnał” z prędkością 132 km/h, gdzie dozwoloną prędkością jest 70/km/h. I w tym przypadku reakcja mundurowych musiała być natychmiastowa.

W obu przypadkach funkcjonariusze na sprawców wykroczeń nałożyli mandaty i punkty karne oraz zatrzymali uprawnienia na najbliższe trzy miesiące.   

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Po POPo PO

6 3

”Budka jest szefem partii kompletnie nieprzewidywalnej. Rano mówią co innego, w południe co innego, a wieczorem jeszcze co innego. Nie ma nic gorszego w polityce niż nieprzewidywalna partia, nieprzewidywalny polityk. 17:14, 02.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%