Zamknij
REKLAMA

W Maruszy pod Grudziądzem policjanci uratowali małą sarnę

08:32, 05.05.2021 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Do nietypowej interwencji grudziądzkich policjantów doszło w niedzielę. Mundurowi otrzymali zgłoszenie, że w miejscowości Marusza pod Grudziądzem przejeżdżający kierujący na poboczu zauważył małą, ranną sarenkę, która jest atakowana przez psy. Na miejsce przybyli funkcjonariusze z grudziądzkiej „drogówki”, którzy przy pomocy pracowników Centrum Opieki nad Zwierzętami pomogli zwierzęciu.

Do nietypowej interwencji grudziądzkich policjantów doszło w minioną niedzielę (02.05.2021). Policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że na poboczu w miejscowości Marusza pod Grudziądzem, leży ranna sarna, która jest atakowana przez psy. Na miejsce natychmiast został skierowany patrol Policji. Mundurowi po przybyciu na miejsce zobaczyli małą sarnę, która posiadała widoczne rany. Funkcjonariusze natychmiast poprosili o pomoc pracowników z Centrum Opieki nad Zwierzętami, którzy po przybyciu na miejsce zaopiekowali się zwierzęciem.

Policjanci niosą pomoc przede wszystkim ludziom, kiedy jednak zachodzi taka potrzeba, bez wahania ratują także zwierzęta.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

malvamalva

4 0

Zaje.... wałęsające się niczyje, zdziczałe kundle, które zabijają w lasach i na łąkach drobną zwierzynę !!!!!!!!!!!! 08:48, 05.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%