Zamknij
REKLAMA

Policja z Grudziądza podsumowała długi weekend

11:02, 07.06.2021 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

W dniach od 2 do 6 czerwca policjanci z „drogówki” prowadzili działania wzmożone „Bezpieczny weekend - Boże Ciało”. Na drogach powiatu grudziądzkiego nie odnotowano żadnego wypadku. Policjanci likwidowali skutki 19 kolizji drogowych. W zdarzeniach tych nikt nie został poważnie ranny. Mundurowi wykluczyli z ruchu 7 kierowców. 4 za kierowanie po alkoholu i 3 za zbyt szybką jazdę.

W długi weekend czerwcowy więcej niż zwykle policjantów dbało o nasze bezpieczeństwo na drogach. Mundurowi prowadzili wzmożone działania „Bezpieczny weekend - Boże Ciało”. Funkcjonariusze zabezpieczali i regulowali ruchem podczas procesji „Bożego Ciała”. Wszystko odbyło się bezpiecznie. Policjanci nadzorowali ruch przede wszystkim na głównych ciągach komunikacyjnych. Do służby wyjechali policyjni motocykliści oraz nieoznakowane pojazdy z videorejestratorami. W czasie kontroli drogowych mundurowi sprawdzali stan trzeźwości kierowców, stan techniczny pojazdów oraz czy podróżujący korzystają z pasów bezpieczeństwa. Policjanci maksymalnie wykorzystali wszystkie urządzenia do pomiaru prędkości, gdyż nadmierna prędkość to jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. Przy drobnych przewinieniach były pouczenia, za poważne naruszenia przepisów stosowano mandaty.

W ciągu 5 dni na drogach naszego powiatu grudziądzkiego nie odnotowano żadnego wypadku. Funkcjonariusze likwidowali skutki 19 kolizji drogowych. Policjanci zatrzymali też 4 pijanych kierujących oraz trzy osoby, które przekroczyły w obszarze zabudowanym prędkość o ponad 50 km/h.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Czarny Czarny

4 0

Taaa, a gdzie ten motocyklista który uciekał policji w minioną niedzielę kierunek Lotnisko i wylot na Wąbrzeźno !!!!!!!
Pościg pełną parą, grupa Speed + kilka oznakowanych radiowozów .O porażkach już nikt nie wspomina ?? !!!!!!!!!
Co, nie udało się złapać!!!!!!!!!!!
W
13:08, 07.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%