Zamknij
REKLAMA

Grudziądz. Do 3 lat pozbawienia wolności grozi mężczyznom za atak na policjanta

08:39, 08.06.2021 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi dwóm grudziądzanom, którzy naruszyli nietykalność cielesną funkcjonariusza. Policjant w czasie wolnym od służby, zainterweniował w stosunku do dwóch awanturujących się mężczyzn w jednym ze sklepów na osiedlu Rządz. Mężczyźni zaatakowali policjanta. Obaj usłyszeli zarzuty naruszenia nietykalności.

Cała sytuacja miała miejsce w ubiegłym tygodniu. Funkcjonariusz będący poza służbą zainterweniował w stosunku do dwóch mężczyzn, którzy wszczęli awanturę w jednym ze sklepów na osiedlu Rządz. W trakcie interwencji 47 i 45-letni mężczyzna zaatakowali policjanta. Funkcjonariusz obezwładnił najbardziej agresywnego i oczekiwał na przyjazd patrolu. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. 45-latek z uwagi na stan zdrowia został przewieziony do szpitala na badania lekarskie, a 47-latek do policyjnej celi.

Obaj grudziądzanie usłyszeli zarzut, że działając wspólnie i w porozumieniu naruszyli nietykalność cielesną funkcjonariusza. Ponadto prokurator wobec dwóch podejrzanych zastosował dozór i poręczenie majątkowe. 45 i 47-latkowi grozi teraz do 3 lat pozbawienia wolności.     

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Ale sprawiedliwość?Ale sprawiedliwość?

0 1

Jak kibole i aktywiści LGBT wszczynają rozruby, niszczą na ulicy samochody, sklepy, atakują policjantów, wyzywają, opluwają i naruszają ich nietykalność cielesną to uchodzi im to bezkarnie i nikt z tym nic nie robi, tylko policja biernie się przygląda. A jak spokojny spragniony człowiek chce się napić piwa, to wtrąci się taki i go spałuje, oskarżają o naruszanie nietykalności, dozór, poręczenie majątkowe i 3 lata więzienia. 09:30, 09.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%