Zamknij
REKLAMA

Grudziądz. Na ulicy Sienkiewicza ponownie pojawiły się pasy dla pieszych

08:20, 16.09.2021 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Na ulicy Sienkiewicza w Grudziądzu ponownie pojawiły się pasy na przejściach dla pieszych. 

Informacja o braku prawidłowego oznakowania poziomego na ulicy Sienkiewicza w Grudziądzu pojawiła się na portalu miesiąc temu. 

[ZT]78761[/ZT]

Portal

grudziadz365.pl

Napisał o tym

pierwszy

Zapytaliśmy wówczas Urząd Miejski w Grudziądzu, kiedy pasy zostaną pomalowane. Odpowiedź była zaskakująca: ZDM nie zamierzał prawidłowo oznakować przejść dla pieszych, a odpowiedź jaką otrzymaliśmy pokazuje całkowite lekceważenie bezpieczeństwa pieszych.

[ZT]78794[/ZT]

Sprawą zainteresowała się policja i radny Tomasz Smolarek, który zwrócił się na piśmie do Prezydenta o pilne przywrócenie oznakowania poziomego na ulicy Sienkiewicza w Grudziądzu.

[ZT]78828[/ZT]

Interwencja była skuteczna. Pasy ponownie pojawiły sie na przejściach dla pieszych.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

KolaKola

12 0

Sprawą oznakowania "zajęła się policja i radny Smolarek " śmiechu warte żeby nie interwencje i zgłoszenia mieszkańców nikt by się tym nie zajął nawet koń z kulawą noga a zwłaszcza radny bezradny Smolarek.Samo podejście do sprawy przez ZDM było - kompromitujące na poziomie jego przełożonej. 09:30, 16.09.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ZzzZzz

5 0

Dobrze napisane. A ten gościu co miał mieć na oku starówkę i podpowiadać co naprawić itp. To gdzie ? Jak by zszedł trochę niżej to by zobaczył? 07:51, 17.09.2021


123123

1 0

A co z innymi niewidocznymi przejsciami 18:02, 17.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KimKim

1 0

Mieszkańcy czekają jak innymi przejściami zajmą się "" policja i radny Smolarek """.👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎Czekaj tatka latka. 11:55, 20.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Bez wywierania PresjBez wywierania Presj

0 0

Człowiek jest .. najważniejszy a nie samochód !!
Wszyscy MY podatnicy .. płacimy miliony na wychowanie każdego naszego dziecka i rodaka a tak łatwo .. ich tracimy na drogach !!!
W końcu .. Pieszymi jesteśmy wszyscy - nawet są nimi ci, którzy posiadają uprawnienie do prowadzenia pojazdów ..
Samochód po wypadku można wyklepać i naprawić a człowieka już nie ..

Mam prośbę do wszystkich kierowców a szczególnie do kierowców autobusów MPK ( którzy powinni być wzorem do naśladowania dla innych kierowców a szczególnie dla dzieci, których też wożą ), by przed przejściem dla pieszych nie przyspieszali tylko zwalniali (zgodnie z przepisami o ruchu drogowym) oraz tym samym ... nie wywierali .. presji na pieszym wchodzącym na przejście dla pieszych ... poprzez niecierpliwe i natarczywe .. najeżdżanie "popychanie pieszego" na przejściu dla pieszych .. i to nawet w momencie, gdy pieszy dopiero na takie przejście wchodzi lub wciąż na tym przejściu się znajduje.

I po to przed przejściami dla pieszych na ul. Sienkiewicza są namalowane białe linie .. na 1 metr przed przejściami dla pieszych, by każdy kierowca .. wiedział i widział, że pojazd trzeba zatrzymać conajmniej przed taką linią a nie za nią .. bo to u pieszego wprowadza niepewność .. i pytanie .. zatrzyma się czy nie, widzi mnie czy nie ..
22:07, 20.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%