Zamknij
REKLAMA

W Grudziądzu po długim czasie powstaje nowa przychodnia Lekarza Rodzinnego

14:53, 11.10.2021 | J.R
Skomentuj

Grudziądzkie Centrum Medyczne GRUMED mieszczące się na ul. Mieszka I 5 wprowadza do swojej oferty, Podstawową Opiekę Zdrowotną czyli poza dotychczasową działalnością w zakresie komercyjnych usług poradni specjalistycznych od października każdy ma możliwość zapisania się do Przychodni lekarza Rodzinnego GRUMED w ramach podpisanej przez GRUMED umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Nowa Przychodnia nie często pojawia się na mapie usług medycznych Grudziądza stąd też zapytaliśmy Michała Krykanta- Dyrektora nowej Grudziądzkiej Lecznicy skąd taki pomysł.

GRUMED od pierwszego dnia działalności miał na celu stworzyć przyjazne miejsce dla pacjenta nie tylko w zakresie poradni specjalistycznych dlatego też Przychodnia lekarza rodzinnego idealnie wpisywała się w tę ideę.

W czasie przygotowań do otwarcia przychodni, załatwiania wszelkich formalności cały czas poszerzaliśmy spektrum swojej działalności miedzy innymi o Punkt Szczepień w ramach Narodowego Programu Szczepień COVID-19, czy też Program Profilaktyka 40+, który obsługujemy.

Dysponujemy potężnymi możliwościami lokalowymi, przychodnia usytuowana jest na parterze bez żadnych barier architektonicznych, dużym parkingiem ale co najważniejsze doskonałą kadrą więc nie sposób tego nie wykorzystać.

Od pierwszego października każdy chętny mieszkaniec Grudziądza, ale nie tylko Grudziądza ponieważ w Podstawowej Opiece Zdrowotnej nie ma ograniczeń terytorialnych- może składać deklarację do naszej przychodni. Nasza recepcja jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00.

(Artykuł partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (2)

🇵🇱🇵🇱

6 3

Działanie lewacko-tęczowych euroćwoków z lewacko-tęczowego Eurokołchozu i lewackiej kasty z TSUE nie mają nic wspólnego z prawem i praworządnością. To są bandyci, którzy pilnują interesów Berlina. 16:53, 11.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LolLol

5 0

Katarzyna Augustynek , slawna babcia ktora dostala od niemiec odznaczenie , corka Andrzeja Augustynek ps. Antek byl prowokatorem w kombinacie metalurgicznym w hucie im. Lenina od 1961 roku pracownik etatowy urzedu bezpieczenstwa publicznego , Ta wasza babcia wydala wlasna siostre z Solidarnosci ktora stracila prace i byla inwiglowana przez milicje , od tej pory juz nie mialy ze soba kontaktu. 04:07, 12.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%