Zamknij
REKLAMA

Grudziądz. Sam przyszedł na policję. Trafił do aresztu

15:08, 14.12.2021 | policja.pl
Skomentuj
REKLAMA

Służba dyżurna zatrzymała mężczyznę, który stawił się do jednostki policji na dozór. Policjanci mieli informację, że jest on podejrzewany o kradzież alkoholu w jednym z grudziądzkich marketów. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

W piątek (10.12.21) policjanci zostali powiadomieni przez obsługę jednego z grudziądzkich marketów, że dwóch mężczyzn dokonało kradzieży alkoholu, po czym uciekli ze sklepu. Policjanci, którzy prowadzili czynności w tej sprawie, na podstawie monitoringu rozpoznali złodzieja. Jego zatrzymanie było jedynie kwestią czasu.

Do zatrzymania doszło już dwa dni później, gdyż 32-latek sam przyszedł na komendę policji, bo posiadał wyznaczony dozór policyjny przez prokuratora za wcześniejsze przestępstwo. Zaraz po pojawieniu się przy okienku, zastał zatrzymany przez służbę dyżurną, po czym trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj (13.12.21) usłyszał zarzut, że działając wspólnie i w porozumieniu z innym mężczyzną,  dokonał kradzieży alkoholu o wartości blisko 600 złotych.

Za to przestępstwo 32-latkowi grozi do 5 lat za kratami.

(policja.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

taki sobietaki sobie

5 0

ta menda kradła we wszystkich marketach conajmniej od kilku m-cy...dziwię że dopiero teraz go zapuszkują 20:57, 14.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%