Zamknij
REKLAMA

Zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu Bydgoska - Chełmińska w Grudziądzu

11:54, 14.05.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu informuje, że od dnia 16 maja 2022 r . zmianie ulegnie stała organizacja ruchu w obrębie skrzyżowania ulicy Chełmińskiej z ulicą Bydgoską. W związku z wprowadzeniem kolejnego etapu czasowej organizacji ruchu, przywrócony dla ruchu wszelkich pojazdów zostanie przejazd na wprost poprzez ulicę Bydgoską w kierunku ul. Kalinkowej oraz w kierunku ul. Konarskiego, a tym samym tymczasowe drogi zlokalizowane za peronami tramwajowymi oraz przejazd przez postój TAXI zostaną wyłączone z użytkowania.

Nadal potrzymany zostanie jeden kierunek dla ulicy Chełmińskiej z kierunku osiedla mieszkaniowego Mniszek, w kierunku ulicy Gdyńskiej.

Ponadto w dniu 16 maja 2022 r. zmianie ulegnie stała organizacja ruchu w ciągu ulicy Miłoleśnej na odcinku od ulicy Południowej w kierunku Centrum, w związku z frezowaniem istniejącej nawierzchni jezdni, przewiduje się czasowe wstrzymania w ruchu oraz ruch naprzemienny.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Informacji w zakresie zmian w organizacji ruchu drogowego udziela: Sekcja Inżynierii Ruchu Zarządu Dróg Miejskich w Grudziądzu, ul. Ludwika Waryńskiego 34A – tel. 56 66 30 823, e-mail: [email protected]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

NemoNemo

6 1

Od 7 lutego rozwalone skrzyżowanie Byd / Cheł i zapewne pozostanie jeszcze przez kolejny rok, znając możliwości firm i olewanie terminów !!! Totalny burdel na kółkach !!!! Śmiać się czy płakać ? 😠😡🤣🤣 14:45, 14.05.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

🦧🦧

2 1

Ulżyj sobie, powyj se powyj, najlepiej do księżyca. 18:03, 15.05.2022


0%