Zamknij

Jest szansa dla mam, które chcą rozwijać się zawodowo

06:23, 25.01.2018 | ŁP
REKLAMA
Skomentuj

Lokalny Punkt Informacji Funduszy Europejskich w Grudziądzu zaprasza wszystkie mamy do udziału w spotkaniu informacyjnym "Mama może wszystko". Organizatorzy w głównej mierze skupią się na omówieniu zasad dofinansowania na żłobki lub nianie. 

- Do opieki nad dzieckiem w żłóbku lub do wynagrodzenia niani możemy uzyskać dofinansowanie w wysokości do 800 zł miesięcznie przez rok. Z kolei w przypadku opieki nad dzieckiem w klubie dziecięcym lub wynagrodzenia opiekuna dziennego mówimy o 600 złotych miesięcznie - informuje Janusz Kołodziejski z Lokalnego Punktu Informacji Funduszy Europejskich w Grudziądzu. 

Spotkanie "Mama może wszystko" organizowane jest w naszym mieście już po raz kolejny. Do wzięcia udziału niezbędne jest spełnienie nałożonych przez projekt wymagań formalnych. 

- Zapraszamy te mamy, które sprawują opiekę nad dziećmi do 3 lat. Osoby nie pracujące lub przebywające na urlopach macierzystych, rodzicielskich lub wychowawczych - dodaje nasz rozmówca. 

Co zrobić żeby na takie spotkanie się zapisać? 

Formularz zgłoszeniowy wraz z szczegółowym planem dostępny jest na stronie www.grudziadz.praca.gov.pl. Informacje udzielane są również pod numerem telefonu - 56/62- 15-820. 

Spotkanie odbędzie się 31 stycznia w budynku Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Kierować się należy do sali B-25. 

(ŁP)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone